Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Jack Erjavec. Hybrid, electric & fuel-cell vehicles. Delmar Cengage Learning, 2013

ec385-1Tegemist on lihtsasti loetava raamatuga tulevikusõidukitest. Käsitletud on nii elektri- kui bensiinimootoriga autosid.

Raamatus antakse ülevaade võimalikust sõidukite arengust, lisaks saab lugeda akude, mootorite, autoehituse, tehnilise hoolduse ja teeninduse kohta. Välja on toodud mõnede täishübriidsete autode mootoriehitus.

Iga peatüki alguses on teemakäsitlused ja lõpus küsimused.

No comments yet.