Arhitektuur / Architecture

Chris van Uffelen. Passive houses: energy efficient homes. Braun, 2012

37bc8-passive-houses-uffelen-chris-van-9783037681060Uus põlvkond ökoarhitekuuri esindavate majade omanikke seisavad täna üha enam silmitsi energiatõhususe küsimusega. Sõltuvalt kliimavööndist nõuavad passiivmajad väga erinevaid ehitustehnoloogiaid ja arhitektuurilisi lahendusi.

Käesolevas raamatus tutvustatakse 60 erinevat passiivmaja üle kogu maailma. Iga hoone puhul on toodud tutvustus, joonised ja fotod.

No comments yet.