Arhitektuur / Architecture

Philip Jodidio. Green architecture now! Taschen, 2009

1782b-greenTänapäeval on sõna “roheline” äärmiselt oluline. Kunagi varem ei ole huvi hoonete ökoloogilise mõju kohta olnud nii suur. Hoonete ehitamiseks kulub väga palju loodusvarasid ja selle käigus tekib suur hulk kasvuhoonegaase, mis mõjutavad kliimat.

Arhitektuur on oluliste muutuste lävel, kus stiil ja esteetika on teisejärgulised ning esikohal on keskkonnasäästlikkus. Varem olid nn rohelised ehitised koledad, aga enam ei ole see nii – seda tõestab ka käesolev raamat. Raamat on inglise, saksa ja prantuse keeles.

No comments yet.