Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

Eesti Vabariik. Maa. Rahvas. Kultuur: TEA entsüklopeedia eriväljaanne. TEA kirjastus, 2013

eesti-vabariik-maa-rahvas-kultuurTegemist on “TEA entsüklopeedia” eriväljaandega, mis kajastab igakülgselt ja tasakaalustatult meie riigi tekkelugu ja tänapäevaKäsitlemist leiavad Eesti riigikord, haldusjaotus, rahvastik (koos viimase rahvaloenduse andmetega), ajalugu, majandus, sport ja erinevad kultuurivaldkonnad.

Peale kasuliku ja huvitava informatsiooni on raamat varustatud piltidega. Otsingute hõlbustamiseks on olemas register.

No comments yet.