Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

James D. Halderman. Advanced automotive electricity and electronics. Pearson, 2013

fc3ce-raamat1James D. Haldermani raamatust on võimalik leida materjali autode elektritehnika ja elektroonika alustõdedest, erinevatest süsteemidest (valgustus, signalisatsioon, elektrooniline stabiilsuskontroll, šassii jt.), kütuseelementidest, hübriid- ja elektriautodest jpm.

Raamatut soovitatakse just teise kursuse autotehnika üliõpilastele, kuna lisaks põhitõdedele sisaldab see palju informatsiooni edasijõudnutele. Ülesehituselt koosneb raamat lühikestest peatükkidest, mille tõttu on teadmisi kergem omandada.

No comments yet.