Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

James D. Halderman. Automotive brake systems. Pearson, 2014

automotivebrakesystemsRaamat “Automotive brake systems” annab täieliku ülevaate autode pidurdussüsteemidest. Käsitletakse järgnevaid teemasid: teenuse teabevahendid ja ohutus, pidurdussüsteemi üldpõhimõtted, pidurdussüsteemi komponendid ja tulemuslikkuse standardid, regeneratiivsed pidurdussüsteemid, ABS komponendid ja toimimine, NATEF korrelatsiooni skeem, elektroonilised stabiilsuskontrolli süsteemid jne.

Reaalsed näited ja praktiline lähenemine koos värvipiltidega teeb raamatust hea õppevahendi.

No comments yet.