Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

James D. Halderman. Automotive electricity and electronics. Pearson, 2014

automotive electrRaamatu „Automotive Electricity and Electronics“ neljas väljaanne haarab laialdaselt autode elektri ja elektroonika valdkonna erinevaid osi, hõlmates töö, disaini ning tõrkeotsingut auto elektri- ja elektroonika süsteemides.Raamat sisaldab näiteks järgmisi teemasid: teenuse teabevahendid ja ohutus, elektrilised põhinäitajad, erinevat tüüpi vooluringid, juhtmestiku skeemid ja vooluringi katsetused, magnetism ja elektromagnetism, laadimise süsteemid, juhi informatsioon ja navigeerimise süsteemid jne. Raamat on reaalsete näidetega, praktilise lähenemisega ja värvipiltidega.

No comments yet.