Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

Maailma riikide taskuentsüklopeedia: illustreeritud tänapäevane ülevaade maailma 196 riigist. TEA Kirjastus, 2013

4e72d-maailmariikidetaskuentsc3bcklopeedia„Maailma riikide taskuentsüklopeedia” on faktitihe ja  rohkelt illustreeritud lühientsüklopeedia, mis annab ülevaate 196 maailma riigist. Selles leiavad käsitlemist riigi rahvastik, territoorium, poliitika, sümboolika, geograafia, ajalugu, majandus, kultuur ja suuremad huviväärsused.

Teatmeteost illustreerivad rohkem kui 2500 fotot, kaarti, diagrammi ja graafikut, mis muudavad informatsiooni leidmise kiireks ja mugavaks ning annavad maailma riikidest hea ülevaate.

No comments yet.