Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Geoffrey Davies. Materials for automobile bodies. Elsevier/Butterworth-Heinemann, 2012

materials for automotive bodiesAutokere materjalide valik on oluline, kuna sellest sõltub auto valmistamise meetod ning auto ja selle komponentide omadused. “Materials for automobile bodies” koondab kokku hulgaliselt informatsiooni autotööstuses kasutatavate materjalide ja materjalitehnoloogiate kohta, et anda disaineritele ja inseneridele teadmisi, kuidas materjale valida.

Raamatu sisu hõlmab materjalide töötlemist, keevitamist ja ühendamist, roostevastaseid tehnoloogiaid, lisaks informatsiooni materjalide valiku kohta nendes protsessides.

No comments yet.