Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Jeremy Gutsche. Kuidas kasutada kaost: 150 meetodit, kuidas muutuste ajal sütitada innovatsiooni. Helios, 2013

kuidas-kasutada-kaostUSA  innovatsiooniekspert ja TrendHunter.com asutaja Jeremy Gutsche annab näpunäiteid, kuidas kasutada ära kaost ja jõuliste ideedega karmis ärimaailmas ellu jääda.

Raamat on ellujäämisjuhis kõigi nende jaoks, kes soovivad maailma muuta, vahet pole, kas oled tegevjuht, unistav teismeline või wannabe-teerajaja.

No comments yet.