Ehitus / Construction

Ajla Aksamija. Sustainable facades: design methods for high-performance building envelopes. John Wiley & Sons, 2013

e200a-sustainablefacadesKäesolev raamat annab praktilist informatsiooni, kuidas kujundada fassaade, mis on vastupidavad ja samas energiasäästlikud.

Raamatus käsitletakse selliseid teemasid nagu erinevad fassaaditüübid ja –materjalid, niiskuse, õhu ja soojuse taseme kontroll. Lisaks saab lugeja informatsiooni fassaadide disaini kohta, mis arvestab kliima iseärasustega. Esitletakse ka uusi tehnoloogiad, nt kaheseinalised fassaadid, nn targad materjalid, fassaadid kui energia generaatorid.

Raamatus on toodud näited, kuidas erinevaid tehnoloogiaid ehitusprojektides ellu viia.

No comments yet.