Arhitektuur / Architecture

Aurora Fernandez Per. Density projects: 36 new concepts on collective housing = 36 nuevos conceptos de vivienda colectiva. a + t ediciones, 2007

640d0-densitySee inglise- ja hispaaniakeelne raamat sisaldab 2007. aastal  valminud või veel valmimisjärgus olevate korterelamute projektikirjeldusi. Kõikide projektide eesmärgiks on suurendada eluasemete tihedust ja seeläbi vähendada maakasutust, loomaks jätkusuutlikum keskkond. Raamat on ilmunud a+t Density sarja raames.

No comments yet.