Arhitektuur / Architecture

Arne Saelen. Urban landscapes. Loft, 2012

75e4e-urbanlandscapeKuigi Landskap Design loodi veidi üle kümne aasta tagasi Bergenis (Norras), ei ole mingit kahtlust, et see on nüüd üks peamisi  maastikuarhitektuuri põhieksponente ning unikaalne allikas iga maastikuarhitekti jaoks. See teos on saanud mitmeid mainekaid rahvusvahelisi auhindu ja osalenud foorumitel ning biennaalil.

Autor Arne Saelen on teinud üle kümne aasta tihedat koostööd erinevate Norra ülikoolidega ning on oma järjepidevusega tõestanud, et maastik on väga oluline kultuuripärandi osa. Raamat on keskendunud linnaarhitektuurile.

No comments yet.