Ehitus / Construction

Sam Kubba. Handbook of green building design and construction: LEED®, BREEAM®, and Green Globes®. Elsevier Butterworth-Heinemann, 2012

7ed16-greenbuildingLihtsas stiilis kirjutatud käsiraamat on koostatud tuginedes üle 35 aasta jooksul terves maailmas varutud kogemustele ning seetõttu pakub olulisi teadmisi kahe suure hoonete hindamissüsteemi LEED ja BREEAM kohta (neid kasutatakse laialdaselt Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Lähis-Idas).Raamat sisaldab visandeid, fotosid, reaalseid juhtumiuuringuid ja roheliste ehitusdetailide kirjeldusi. Lisaks on toodud rikkalikult praktilisi juhiseid ja olulisi arusaamu, mis lihtsustavad roheliste ehitiste loomist.

No comments yet.