Ehitus / Construction

Thomas H. Meyer. Introduction to geometrical and physical geodesy: foundations of geomatics. ESRI Press, 2010

“In15142-introductiontogeometricaltroduction to geometrical and physical geodesy: foundations of geomatics” annab ülevaate geoinfosüsteemist (GIS), kaugseirest ja maamõõdutöödest.Käsitletakse järgnevaid teemasid: põhimõisted ja tööriistad, geomeetriline ja füüsiline geodeesia, gravitatsioon.Raamat on mõeldud nii üliõpilastele kui eriala professionaalidele.

No comments yet.