Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles, Teadustöö metodoloogia / Research Methodology

Yuniya Kawamura. Doing research in fashion and dress: an introduction to qualitative methods. Berg, 2011

3aae6-doingresearchinfashionKäesolev raamat on pühendatud kvalitatiivsetele uurimismeetoditele moe valdkonnas. Tutvustatakse moeuuringute ajalugu ja antakse lugejale teadmised kogu uurimusprotsessist.  Ülevaade peamistest metoodilistest lähenemisviisidest õpetab, kuidas teoreetilisi ja praktilisi perspektiive ühendades luua teadust.

Raamatus on läbivalt kasutatud juhtumiuuringuid, et välja tuua põhilised probleemid ja strateegiad erinevate meetodite kasutamisel. See on suurepärane abivahend moevaldkonna üliõpilasele, kellel on vaja teha uurimus- või lõputööd.

No comments yet.