Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

Eesti looduse taskuentsüklopeedia: illustreeritud valik Eesti looma-, taime- ja seeneliike. TEA Kirjastus, 2013

1e764-eestiloodusetaskuentsc3bcklopeediaEesti looduse taskuentsüklopeedia on kogu pere looduseraamat. See on ülevaatlik ja rikkalikult illustreeritud teos, mis hõlmab 600 Eesti levinuimat taime-, looma- ja seeneliiki. Igat liiki kirjeldatakse lihtsalt ja haaravalt, nimetades tema olulisimad tunnused ja silmapaistvaimad iseärasused. Raamatu abil on hea tundma õppida tavalisi Eesti taimi, loomi ja seeni, keda kus tahes Eesti paigas kõige tõenäolisemalt kohata võite.

No comments yet.