Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Alexandra Suhner Isenberg. Technical drawing for fashion design. Volume 2, Garment source book. The Pepin Press, 2012

341b5-technicaldrawingforfashionTehniline joonestamine on moetööstuses oluline oskus. Tehnilised joonised sisaldavad teavet, mis on vajalik disaineritele, juurdelõikajatele ja tootmisfirmadele.

„Technical drawing for fashion design“ teine köide sisaldab lisaks kasulikule informatsioonile kõrge kvaliteediga  jooniseid erinevatest naisterõivastest, alates aluspesust lõpetades mantlitega. Kõik need joonised on olemas ka CD-plaadi peal. Lisaks on raamatus ulatuslik sõnastik.

No comments yet.