Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Louis Bou. Menswear fashion forward designers. Monsa, 2012

e127f-menswearSee suurepäraselt illustreeritud raamat annab ülevaate valikust kõige loomingulisematest ja huvitavamatest meestemoe disaineritest, kes murravad reegleid ja pöörduvad traditsioonidest eemale.

Toodud on disainerite lühitutvustused. Raamat on varustatud kvaliteetsete fotodega, mis käsitlevad meestemoodi alates pesust lõpetades ülerõivastega. Lisaks on illustratsiooniks ka tehnilised joonised.

Raamat sobib kasutamiseks tudengitele, disaineritele ja moehuvilistele.

No comments yet.