Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Jan Saunders Maresh. Õmblemine võhikutele. Ersen, 2012

õmblemine-võhikuteleRaamat on hea teejuht õmblemise põhioskuste juurde. Antakse ülevaade kõigest, mis on vajalik enne õmblemise alustamist, alates õmblustarvikute komplekti koostamisest kuni kangaste, manuste ja tugevdusriide valimiseni. Lisaks saab õppida, kuidas käsinõela ja õmblusmasinanõela niiditada, sõlme teha, õmblusi kinnitada, esemeid palistada ja palju muud.

Raamat on kasulik õppematerjal rõiva- ja tekstiiliala tudengitele.

No comments yet.