Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Alison Willoughby. 49 1/2 skirts. A&C Black Publishers, 2008

80526-skirtsRaamatust saab õppida, kuidas kohandada kõrgmoodi kolmveerand-pikkusega seelikute valmistamiseks. Välja on toodud erinevad tehnikad nagu õmblemine, mustri lõikamine, ääristamine, vöökoht ja tõmblukud, viimistlemine, kaunistuste lisamine (rosetid, nööbid, krooked, rüüsid, helmed jm.)

Raamatus on nii lihtsaid kui ka keerulisi disaine. Toodud on 49 erinevat näidet, mis on esitatud värvipiltidena. Kaasas on ka lõikeleht. Raamatu sobib nii algajale kui ka edasijõudnud õmblejale.

No comments yet.