Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Janace E. Bubonia. Apparel production terms and processes. Fairchild, 2012

f78a1-apparelproduction“Apparel production terms and processes” annab ülevaate järgmistest teemadest: rõivaste tarneahel, tootekategooriad, toormaterjalid, rõivaste disain, värvid, kangaste spetsifikatsioon, erinevad materjalitüübid, rõivaste etiketid, tootekujundus, tööstustooted, rõivatootmine ning toote maksumus, masstootmine, pakendamine ja viimistlus, testimine ja kvaliteedikontroll jm.

Iga peatükk algab lühitutvustusega, millele järgnevad terminid, mis on loetletud tähestikulises järjekorras. Raamatus on üle 900 joonistuse ja foto.

No comments yet.