Keskkonnatehnoloogia / Environmental technology

Stefan Wilhelm. Wasseraufbereitung: chemie und chemishe verfahrenstechnik. Springer, 2008

7bea6-wasserRaamat „Wasseraufbereitung: chemie und chemische verfahrenstechnik“ annab teadmised üldise keemia põhialustest. Lisaks käsitletakse järgmisi teemasid: kütuseliigid, aatomite struktuur, keemilised sidemed, anorgaaniliste reaktsioonide tüübid, filtreerimise protsessid, merevee magestamise süsteemid,  basseinivee töötlemine, korrosioon joogiveesüsteemis jne.

No comments yet.