Keskkonnatehnoloogia / Environmental technology

Ramesha Chandrappa, Diganta Bhusan Das. Solid waste management: principles and practice. Springer Verlag, 2012

46d5d-solidwastemanagementTahkete jäätmete käitlemise teemal kirjutatud raamat selgitab, et jäätmeprobleem ja sellega võitlemise meetodid on erinevates riikides varieeruvad. Näiteks haiglate jäätmeid kogutakse ja hävitatakse Indias eraldi, samas Rootsis põletatakse need koos muude olmejäätmetega.

Piiriülese jäätmete transportimise kohta on sõlmitud mitmeid rahvusvahelisi lepinguid, ent probleem on ikka sama – mõnes piirkonnas (arengumaades) on jäätmekäitlus endiselt halvasti organiseeritud.

Raamat sisaldab värvilisi illustratsioone.

No comments yet.