Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

The textile reader. Berg Publishers, 2012

3d323-textile-reader„The textile reader“ tutvustab tudengitele tekstiiliala teoreetilisi käsitlusi nii kriitilisest kui ka loomingulisest perspektiivist. Käsitletud on erinevad žanrid, nagu blogid, ilukirjandus, kunstnike avaldused, arvustused. Raamat on jaotatud teemade kaupa osadeks: puudutus, mälu, struktuur, poliitika, tootmine, kasutamine. Igas peatükis on toodud antud teemat käsitlevad uurimused. Peatükkide pealkirjad on pigem üldsõnalised, uurimused nende all aga konkreetsed ja erialased, olles nii filosoofilised, ühiskonnakriitilised ja ka praktilised. Iga peatüki lõpus on toodud ka täiendav kirjandus.

Teos on kasulik lugemine tekstiiliala üliõpilastele.

No comments yet.