Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Virginia Hencken Elsasser. Textiles: concepts and principles. Fairchild Books, 2010

d82be-textilesSee selge ja ülevaatlik raamat tutvustab tekstiilkiudude omadusi, et aidata tudengitel mõista ja ennustada, kuidas erinevad kangad on töödeldavad.

Raamatus käsitletakse järgmisi teemasid: ülevaade tekstiilkiududest ja nende omadustest, looduslikud ja kunstkiud, tsellulooskiud, lõnga moodustamine, kootud kangad ja nende omadused, teised kanga loomise võimalused, värvimine ja trükkimine, viimistlemine.

Raamat on mõeldud moekunsti ja sisekujunduse üliõpilastele.

No comments yet.