Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Alexander Osterwalder, Yves Pigneur. Business model generation: a handbook for visionaries, game changers, and challengers. Wiley, 2010

39af2-businessmodelKäsiraamat annab ülevaate levinuimate ärimudelite mustritest, lisaks on toodud õpetused, kuidas analüüsida ja uuendada oma vana ärimudelit. Peale raamatu läbi töötamist peaks lugejatel olema sügavam arusaam klientidest, turustuskanalitest, partneritest, kuludest, tuluallikatest ja oma äri põhiväärtustest.

Selle raamatu praktilisi ja innovaatilisi tehnikaid kasutavad praegu näiteks sellised juhtivad ettevõtted nagu 3M, Ericsson, Capgemini, Deloitte jt.

No comments yet.