Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Angela Wolf. How to start a home based fashion design business. GPP, 2012

8461e-howtostartSee raamat on hindamatu ressurss neile, kes kaaluvad oma ettevõtte loomist moetööstuse valdkonnas, ent ei tea, kuidas ja kuskohast alustada.

Raamat sisaldab üksikasjalikku teavet, kuidas alustada oma kodu-põhist moeäri. Antakse ülevaade teemadest nagu füüsilisest isikust ettevõtjaks olemine, moedisaineriks saamine, kontori loomine, äriplaani koostamine, finantsplaani koostamine, raamatupidamine ja maksud, turundamine, sotsiaalmeedias turundamine, juriidilised ja eetilised aspektid, müügistrateegia ning laiendamine.

No comments yet.