Ehitus / Construction

ICE manual of highway design and management. ICE Publishing, 2011

03ecb-iceRaamat „ICE manual of highway design and management“ annab ülevaate maanteede ehitamise peamistest aspektidest: rahastamine, hanked, ehitusmaterjalid ja disain, transpordi planeerimine, lisaks olemasolevate teede haldamine ja hooldus. Lisaks on toodud juhtumiuuringud, peamised probleemid ja praktilised nõuanded. Käsiraamatu väga praktiline lähenemine aitab teadmisi hankida kõigil teedeehituse valdkonna inseneridel.

No comments yet.