Ehitus / Construction

Esko Hämäläinen. Yksityistien kunnossapito: kunnossapitotöiden suunnittelun ja toteuttamisen perusteet. Suomen tieyhdistys, 2012

85b96-kunnosaSee Soome Teedeühisuse poolt välja antud raamat annab ülevaate erateede hooldamisest.

Hooldustööd on esitatud aastaaegade kaupa. Tähelepanu on pööratud tiheda liiklusega teede ja sildade hooldamise eritingimustele. Läbi raamatu rõhutatakse ohutust liikluses ja teede hooldamises. Lisatud on vajalike dokumentide näiteid, nt eelarve koostamine.

Raamat on täistekstina kättesaadav ka veebis, link täistekstile on toodud e-kataloogis ESTER.

No comments yet.