Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Ettevõtlusõpik-käsiraamat. Atlex, 2013

61a0e-ettevc3b5tlus“Ettevõtlusõpik-käsiraamat” on käepäraseks abimaterjaliks alustavale ettevõtjale ja sobib ka kooliõpikuna kasutamiseks. Toodud on ülesanded ja arutlusteemad, põhjaliku äriplaani koostamise juhend, raamatupidamise algõpetus, noorte ja kogemustega ettevõtjate nõuanded algajale, dokumendinäidised, juhtnöörid ettevõtte registreerimiseks, viited vajalikele internetilehekülgedele ja õigusaktidele, juhendid töötasu arvutamiseks, teave maksude ja maksete kohta, nõuanded tööotsijale. Õpik on lihtsas keeles ja kergesti loetav.

No comments yet.