Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering

C. W. Wegst. Stahlschlüssel = [Key to steel = La clé des aciers = Chiave dell’acciaio]. Verlag Stahlschlüssel Wegst, 2013

stahlKäesolev raamat on kolmes keeles: põhiosa teksti on saksa, sissejuhatus ning osa tekstist inglise ja prantsuse keeles.Raamat sisaldab rohkem kui 70 000 standardit ja terase sorte umbes kolmesajalt eri tarnijalt 25 riigist. See teos on kõige kaasaegsem – 23. täiendatud juurdetrükk 2013. aastal. Raamat aitab dešifreerida erinevaid terasenimetusi ja leida ekvivalentseid materjale üle maailma.

No comments yet.