Arhitektuur / Architecture

Sibylle Kramer. Schools: educational spaces. Braun, 2010

9d260-schools-educational-spacesKoolimajade arhitektuur on viimaste aastate jooksul teinud läbi suure arengu. 21. sajandi õpilastel on võimalik kasutada rohkem tööruume, mis on kohandatud erinevate õpingute jaoks, nt grupitööruumid. Multifunktsionaalsed ühisalad, kohvikud, näituseruumid ja spordivõimalused mängivad hariduses samuti olulist rolli. Tänapäeva koolimajade planeerimise ja disainimise juures on oluline luua ruume, mis arvestavad nii õpilaste hariduslikke vajadusi kui ka üldist heaolu.

See rikkalikult illustreeritud raamat esitleb koolimajade projekte üle kogu maailma. Lisaks kvaliteetsetele fotodele on projektid varustatud ka jooniste ja lühitutvustusega.

No comments yet.