Arhitektuur / Architecture

Michelle Galindo. Kindergartens: educational spaces. Braun, 2011

fcb81-kindergartensKuna lasteaedade arhitektid on seni olnud näiliselt hõivatud vastupidavuse, maksimaalse ruumi ja minimeerimise kuludega, on nad ära unustanud, et need hooned peaks soodustama õppimist, loovust ja olema toreda ajaveetmise kohaks. Nüüdseks on selles valdkonnas toimunud muutused.

See mahukas teos esitleb 60 silmapaistvamat lasteaiahoonet maailmas. Tänaseid lasteaedu iseloomustab see, et neis on piisavalt ruumi mängida ja liikuda, teha loovat tööd, samuti on ruumid ja fassaadid kujundatud huvitavalt ja värvikalt.

Raamat on illustreeritud kvaliteetsete värvifotode ja joonistega.

No comments yet.