Humanitaarained / Humanities

Terry R. Bacon. Mõju elemendid: oskus teisi kaasa haarata. Äripäev, 2013

e-raamat-mõju-elemendid-oskus-teisi-kaasa-haarataOma uues raamatus kirjutab Terry R. Bacon, mida juhid teiste mõjutamiseks teevad, kuidas panna investoreid raha loovutama, inimesi hääletama oma lemmikkandidaadi poolt jms. Raamatus on elulised näited erinevatest suhtlusolukordadest, mõjutamisviisidest, mõjutamise õnnestumise ja ka ebaõnnestumise põhjustest.

Raamat koosneb kolmest osast: kuidas panna teised endale järgnema, eetilised mõjutamistehnikad, mõjutamise varjukülg. Teos sobib poliitika, äri ja psühholoogia valdkonnas töötavatele inimestele, aga ka lapsevanematele, kellel on vaja lapsi mõjutada.

„Inimesed reageerivad kõige paremini nendele mõjutamistehnikatele, mida nad ise kasutavad ning kui olete tähelepanelik, paljastavad inimesed teile ise, millist tehnikat nad kõige toimivamaks peavad.“

No comments yet.