//
Loed praegu...
Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Laura Michelini. Social innovation and new business models: creating shared value in low-income markets. Springer, 2012

35d9f-socialinnovationÄärmuslik vaesus vaevab jätkuvalt maailma ning see nõuab kohest tegutsemist. Sotsiaalne innovatsioon võib olla mõjutavaks jõuks, et algatada muutusi.

Sotsiaalne innovatsioon viitab uutele strateegiatele, põhimõtetele, ideedele ja organisatsioonidele, mis vastavad erinevatele sotsiaalsetele vajadustele – alates töötingimustest ja haridusest lõpetades ühiskonna arengu ja tervishoiuga. Sotsiaalset innovatsiooni mainiti esimest korda 1970ndatel Peter Druckeri ja Michael Youngi kirjutistes.

Käesolevas raamatus määratletakse sotsiaalse innovatsiooni peamised vormid: sotsiaalsed ärimudelid, tooted ja kommunikatsioonistrateegiad. Näidatakse, kuidas ettevõtted saavad edukalt uuendusi ellu viia ning esitletakse uusi sotsiaalseid ärimudeleid, mida kasutada madala sissetulekuga turgudel.

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Click to see if the item is available

Discussion

No comments yet.

Leave a comment

Jälgi meid Facebookis

https://www.facebook.com/tallinnatehnikakorgkooli.raamatukogu

Raamatute broneerimine

Meili teel raamatukogu[at]tktk.ee või telefoninumbril 666 4529. Rohkem informatsiooni raamatukogu kohta leiate meie kodulehelt

Booking items via email raamatukogu[at]tktk.ee or via phone +372 666 4529. Find more information about library from our website

Postituste arhiiv

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com