Humanitaarained / Humanities

Peep Vain. Kõige tähtsam küsimus. Hea Lugu, 2011

postitus nr13 kõige tähtsam küsimusPeep Vain tutvustab lihtsat ning lineaarset protsessi oma tegelike tahtmiste üles leidmiseks ning ellu viimiseks. Seda raamatut lugedes on väga lihtne iseendaga diskussiooni laskuda ning esitada endale küsimusi: Mida ma elult TEGELIKULT tahan? Kas ma tean, kuidas oma soovideni  ja püstitatud eesmärkideni jõuda? Olen ma oma eluga ikka rahul? Oskan ma kaotades samuti võita? Kes ma olen aastate pärast? Autor selgitab, kuidas leida endast julget mõtlemist ja pealehakkamist ning teha ära asju, mis kõige enam rõõmu ja rahuldust pakuvad. See on raamat, mis aitab kõigil ennast paremini tundma õppida.

No comments yet.