Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Ron Martin. Kuidas suurendada müüki. Mercurius, 2013

d0ddf-kuidassuurendadamc3bcc3bckiRon Martin on Ameerikas hinnatud spetsialist, kes on tõestanud, et tõeline edu on saavutatav üksnes hästi koolitatud ja motiveeritud müüjate abil. Tema kirjutatud raamat „Kuidas suurendada müüki“ ongi suunatud inimestele, kes alustavad oma äriga või kes juba töötavad müügialal.

Raamatust leiad näiteks eduka müügimehe iseloomustuse, vaikides müümise ja aktiivse pealetükkimatu müügitehnika õpetused ning palju muud huvitavat.

No comments yet.