Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Igaühele majandusest. Koolibri, 2013

igaühele majandusest„Igaühele majandusest“ on üles ehitatud leidlikult ja arusaadavalt, andes teadmised majanduse kohta alates 400 aastast e.m.a kuni tänapäevani (kauplemise algusajad; mõistuse ajastu; tööstuslik pööre ja majandusrevolutsioon; sõda ja majanduskriisid; sõjajärgne majandus; tänapäeva majandus). Raamatus on välja toodud majandusteaduse põhitõed, diagrammid, lihtsad illustratsioonid ja klassikute tsitaadid. See sobib kõigile, kes on huvitatud majandusest.

„Majandusasjadel on tähtsust ainult sel määral, kuivõrd need inimesi õnnelikumaks teevad“ (Andrew Oswald, Briti majandusteadlane).

No comments yet.