Arhitektuur / Architecture

Pete Silver, Will McLean. Introduction to architectural technology. Laurence King Publishing, 2013

introduction to architecturalDisaini ja tehnoloogia vaheliste seoste mõistmine on oluline, et mõista arhitektuuri tervikuna. Käesolev raamat tutvustab arhitektuuri jaoks olulisi ehitustehnoloogiaid ja –materjale.

Peatükkides antakse ülevaade  materjali- ja tugevusõpetusest,  struktuurimehaanikast,  ehituskonstruktsioonidest ja nendevahelistest ühendustest ning ventilatsiooni, valgustuse ja küttega seotud aspektidest. Tutvustatakse ka raalprojekteerimise võimalusi, näiteks BIM( building information modelling).

Raamatus on toodud hulgaliselt kvaliteetseid fotosid ja jooniseid ning  juhtumiuuringuid.

Please follow and like us:

No comments yet.