Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Elizabeth Dunn, Michael Norton. Õnnelik raha: nutika kulutamise teadus. Äripäev, 2013

õnnelik rahaRaamat „Õnnelik raha“ tugineb kahe professori (Elizabeht Dunn ja Michael Norton) uurimustöödel ja katsetel. Oma teadustöö tulemuseks on nad kirjutanud selle raamatu, mis pakub juhtnööre saavutamaks raha kulutades suuremat õnnetunnet. Kas teadsid, et oleksid ilmselt õnnelikum, kui ostaksid pigem elamusi kui materiaalseid asju? Kas teadsid, et naudid teatud liiki ostusid rohkem, kui lubad endale neid harvem? Kas teadsid, et aja ostmine teeb sind õnnelikumaks ning teistesse investeerimine pakub Sulle tegelikult rohkem naudingut kui kogu raha enda peale kulutamine?

Kui need küsimused tekitasid Sinus huvi, siis laenuta kindlasti see raamat ja loe läbi!

No comments yet.