Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Gareth Kershaw. Pattern cutting for menswear. Laurence King, 2013

pattern cutting for menSuurepärane raamat, milles on ära toodud põhjalik samm-sammuline õpetus meesteriiete lõigete tegemiseks: lõigete tegemise ettevalmistus, töövahendid ja varustus, mõõdud ja mõõtude võtmine, suuruste tabel, tehnoloogia, mannekeenid, lõigete tegemise protsess jne.

Lõigete tegemise õpetused on väga laiast meesteriiete valdkonnast (kampsunid, pluusid, püksid, õueriided). Lisatud on detailsed illustratsioonid, fotod ja selgitused lõigete kohta.

No comments yet.