Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Sass Brown. Refashioned: cutting-edge clothing from upcycled materials. Laurence King Publishing, 2013

refashionedTaaskasutus on uuenduslik valdkond moemaailmas. Raamatus on välja toodud 46 rahvusvahelise disaineri looming, kes kõik töötavad erinevate (taaskasutatavate ja kasutamata) materjalidega.

Disaineritena on esindatud näiteks Dalaleo, MILCH, Saisei, CeeBee, Clare Bare, Lu Flux, Trashed Couture, Nudie Jeans, Schmidt Takahashi, Silent People, Tamara Fogle, Juana Diaz, Eva Zingoni, Hibrida, Goodone, Carmina Campus, Reet Aus jpt.

Raamatus on palju huvitavaid ideid ja pildimaterjali erinevatest riietest ning aksessuaaridest.

No comments yet.