Arhitektuur / Architecture

Tallinna orbiidil: linnalikud elumudelid loodusmaastike keskel. Eesti Kunstiakadeemia, arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakond, 2013

tallinna-orbiidil-linnalikud-elumudelid-loodusmaastike-keskelRaamat sisaldab Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala 22 magistrandi visiooni looduslikust linnakeskkonnast. Käsitletakse järgmisi asulaid: Kiili, Rae, Kehra, Loo, Astangu, Naissaar, Lasnamäe, Kopli ja Mustamäe. Kogumiku aluseks on kokkuvõte 2011/2012 õppeaasta IV kursuse üliõpilastöödest.

Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala üliõpilastöid käsitlevat kogumikku avaldatakse juba kolmandat aastat. Käesoleva kogumiku teemaks on liikumine Tallinna orbiidil ja suhe loodusega. Raamatu tekst on eesti ja inglise keeles ning illustreeritud joonistega.

No comments yet.