Keskkonnatehnoloogia / Environmental technology

Waste: a handbook for management. Academic Press, 2011

9780123814753Käesolev raamat annab ülevaate probleemidest, mis on seotud erinevat tüüpi jäätmetega meie ühiskonnas, nt majapidamis- ja tööstusjäätmed. Raamatu fookus on taaskasutusel ja jäätmekäitlusel. Lisaks on toodud juhtumiuuringuid ja parimaid praktikaid seoses jäätmekäitlusega nii minevikus kui ka tänapäeval, samuti käsitletakse tuleviku võimalusi. Iga peatükk on kirjutatud teadlase või inseneri poolt, kes on tegev jäätmekäitlusega seotud valdkonnas.

No comments yet.