Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Tony Hines. Supply chain strategies: demand driven and customer focused. Routledge, 2013

supply chainTony Hines`i teos annab ülevaate, kuidas organisatsioonid peavad vastu võtma strateegilisi otsuseid, et juhtida oma tarnekette, säilitades konkurentsivõime maailmamajanduses. See raamat keskendub suundade seadmisele ja tõhusale ressursijaotusele, et tagada klientide rahulolu.

Raamatust leiad rohkelt reaalseid juhtumiuuringuid ja seetõttu on see ideaalne tarneketi ning strateegilise planeerimisega seotud õpingutes.

No comments yet.