Arhitektuur / Architecture

Carles Broto. New urban houses. LinksBooks, 2013

new urban housesEramaja on pelgupaik keset kärarikast linnadžunglit. Raamat näitab fotode abil, kuidas majad kujundavad linnamaastikku.

Selles teoses on välja toodud edukate arhitektide projektid üle maailma, mille seast leiad salajaste katuseaedadega, jalustrabava sisekujunduse ning väga eriliste fassaadidega maju. Teos on illustreeritud värviliste fotodega, plaanidega ning sisaldab ka arhitektide endi põhjalikke kommentaare.

No comments yet.