Arhitektuur / Architecture

Philip Jodidio. Architecture now! 9. Taschen, 2013

architecture now 9Architecture now! on kohustuslik lugemine kõigile, kes on huvitatud 21. sajandi arhitektuurist. Tegemist on sarja 9. väljaandega, mis sisaldab projekte üle kogu maailma, näiteks BMW Guggenheim Lab , Nestle Chocolate Factory ja Opera Village Burkina Fasos. Esindatud on ka elumajad, kinod, moebutiigid.

Arhitektid on esitletud tähestikulises järjekorras ning peale nende kontaktandmete on toodud ka lühikesed elulood. Raamat on illustreeritud paljude fotodega. Teose tekst on inglise, saksa ja prantsuse keeles.