Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Paul R. Murphy Jr., Donald F. Wood. Contemporary logistics. Pearson, 2014

contemporary logisticsKäesolev raamat on sobivaks õpikuks logistika eriala üliõpilastele. Peatükkides vaadeldakse kaasaegset logistikat juhtimise aspektist, nt antakse ülevaade tarneketi ja varude juhtimisest. Samuti on ära toodud logistika organisatsioonilised, infotehnoloogilised, strateegilised ja majanduslikud aspektid. Käesolevas 10. väljaandes antakse ülevaade viimastest tehnoloogilistest ja majandusalastest muutustest, mis ärimaailmas on toimunud.