Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Alan Rushton, Phil Croucher, Peter Baker. The handbook of logistics and distribution management. Kogan Page, 2014

handbook of logisticsKäesolev käsiraamat annab põhjaliku ülevaate kaasaegsest logistikast ja sellega seotud protsessidest. Tegemist on juba viienda trükiga, mis pakub uuendatud ja täiendatud informatsiooni. Peatükkides käsitletakse tarneahela ja varude juhtimist, ladustamist, mere-, õhu-, raudtee- ja maanteetransporti jpm.

Käsiraamat on oluline lugemisvara logistika eriala üliõpilastele ja ka professionaalidele.